316
post-template-default,single,single-post,postid-316,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yeni Fabrikamız Hizmette

Yeni Fabrikamız Hizmete Girmiştir Asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde en iyi teknolojilerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
asansör fabrikası

Yeni Fabrikamız Hizmette

Yeni Fabrikamızda Her Tip Model ve Kapasitede Asansör İmalatı.

Özgün tasarımlarımızda yaşayan işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelerine dönüştürüyoruz.

AmadaTECH  asansör  olarak çağdaş bir vizyon ile konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar sunduğumuz hizmetlerimizdeki farklılık, pozitif bakış açımız ve enerjimizle birleştiriyoruz.

Yeni Fabrikamız, Yeni adresimiz Asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde en iyi teknolojilerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni Fabrikamız Hizmete Girmiştir.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir. + 50 ülkeye ihracat yapan firmamız mutfak asansörü, servis asansörü, villa asansörü, engelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli  ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Mutfak Asansörü İmalatı

Monşarj yemek asansörü hizmetlerimiz ile yemek ve bulaşık taşınması gereken ve genellikle restoran, cafe, otel gibi alanlarda ihtiyaç duyulan asansörleri ücretsiz keşif, bakım ve servis hizmetleri kapsamında uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Sektörde yıllardır edindiğimiz tecrübeye bağlı olarak kazandırdığımız bu dayanıklı ve profesyonel ürünler sayesinde hafif yük taşıma gerektiren alanlarda farklı modellerde asansörlerimiz ile yanınızdayız. Detaylı tüm bilgileri hem ücretsiz mobil uygulamamızdan hem de internet sitemizden edinebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlar ile sunduğumuz asansörlerin yanında kurulum için gerekli olan çelik konstrüksiyonu da sağlıyoruz ve böylece asansör için kuyu yaptırmanız gerekmiyor. Asansörün aylık ve yıllık belirli aralıklar ile gerekli olan servis ve bakım hizmetlerini de karşılıyoruz.

Yiyecek ve içecek servisi için kullanılan yemek asansörü genellikle kurulacak yerin servis yoğunluğuna bağlıdır.az yoğunluk olan yerlerde değişik ebatlarda bel hizasında monşarj asansör yeterlidir. Çok yoğun olan yerlerde ise biri servis, diğeri bulaşıklar için olmak üzere çift yemek asansörü kurulur. Çift katlı, tek kuyuda iki servis asansörü alternatif bir diğer seçenektir. Yeni fabrikamız hizmette ve tesisimizde  mutfak asansörlerinin temizlik kolaylığı ve hijyen amacıyla 304 kalite paslanmaz çelikten yapıldığını belirtmek gerekir.

Mutfak Asansörü  ölçüleri için ücretsiz keşif imkanımızla kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine göre üretim yapılmaktadır. Bu da daha kaliteli bir şekilde asansör kullanabilmenizi sağlar. Asansörler restoran, kafe, otel ve daha birçok benzeri işletmede bulaşıkların aktarımı, servislerin getirilmesi gibi amaçlarla kullanılır. Bu sebeple temizliği de oldukça kolaydır. Asansörlerde özgün tasarımlarımız ve sektörde çalıştığımız kuvvetli referanslarımız gibi sizler de işletmenizin zevkine ve seyrine uygun modellerden seçim yapabilirsiniz. Böylece görsel bir uyum da yakalamış olursunuz. Aylık ve yıllık bakımlar neticesinde asansörlerin daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi amaçlanmıştır. Bu sebeple bu bakımları da sizler için biz gerçekleştiriyoruz ve herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz. Ürünleri veya malzemeleri iki veya daha fazla kat üzerinde tekrar tekrar taşıyorsanız, bir monşarj asansörüne ihtiyacınız olacaktır. Bir işletme sahibiyseniz, Mutfak asansör verimliliğinizi ve güvenliğinizi artıracaktır. Çalışanlarınızın çalışma saatleri boyunca refahından ve ayrıca işyerinde herkesin sağlık ve güvenliğinden yasal olarak sorumlusunuz. İş yerinizi nasıl değerlendireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bir asansörün sizin için ne kadar yararlı olabileceğini manuel taşıma maliyetlerinden ve risklerden kaçınma başlıklı bloğumuzda görebilirsiniz.

Yeni fabrikamız hizmette ve Monşarj asansörlerimiz ihtiyacınıza uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz. İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile monşarj asansör de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz. AmadaTECH Servis asansörü 50, 100, kg, 150, 200 kg taşımaktadır. 250 kg, 300 Kg  taşıyabilir. AmadaTECH Mutfak asansörü ihtiyacınızda firmamız ücretsiz etüt, mimari destek, proje desteği ve teknik destek vermektedir. Tesisiniz için ideal gereksinimlerinizi nasıl karşılayacağınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!